Polski English Norsk Dansk Svenska
 
 


Strona Główna
o Nas
Smile Design
Stom. Kosmetyczna
Smile Makeover
Bezbolesne leczenie
Wybielanie zębów »
Pokrywanie
Poprawa konturu zębów
Białe wypełnienie/inleye
Porcelanowe licówki »
Porcelanowe korony
Most dentystyczny
Kosmetyczne protezy
Implanty dentystyczne
Galeria usmiechu
Kontakt
Nasza księga gości
 


Jak dentysta może poprawić twój uśmiech?

Podczas, gdy tradycyjna stomatologia skupia się na problemach medycznych zębów i zapewnia niezbędne leczenie, stomatologia kosmetyczna lub estetyczna stara się poprawić estetyczny wygląd zębów, ust i uśmiechu.

Od subtelnych zmian do większych napraw – dentyści kosmetyczni wykonują przeróżne zabiegi aby poprawić wygląd zębów, które mogą być skrzywione, nierówne, o niewłaściwym kształcie, przebarwione, z plombami, zbyt małe lub zbyt duże, starte, ukruszone, wyłamane, z przerośniętymi dziąsłami lub zbyt dużą szparą między zębami. Metody, które dentyści stosują to wybielanie, spajanie, nakładanie koron lub licówek, zmienianie kształtu i konturów.


Stomatologia estetyczna odejmie twojej twarzy 10 lat

Starzejąca się twarz może się odmłodzić o 10 lat dzięki optymalizacji zębów i koordynacji zgryzu z zabiegami odmładzającymi wygląd zębów. Naturalne starzenie i ścieranie się zębów mogą doprowadzić do skrócenia długości twarzy, co z kolei zwiększa liczbę zmarszczek i sprawia, że wargi są cieńsze i zaciśnięte, przez co wyglądamy zdecydowanie starzej.

 

  Stomatologia Kosmetyczna   Kontakt
 
 
 
Anna Dental Clinic (c) | ul. Szeroka 119/120 | 80-835 Gdansk, Polen | Telefon: +48 731 231 783 | Email: info@annadentalclinic.com


Bezbolesne leczenie
Najważniejszy jest twój uśmiech.
Czytaj więcej »

 

dr. Sarzynska na YouTube »