Polski English Norsk Dansk Svenska
 
 


Strona Główna
o Nas
Smile Design
Stom. Kosmetyczna
Smile Makeover
Bezbolesne leczenie
Wybielanie zębów »
Pokrywanie
Poprawa konturu zębów
Białe wypełnienie/inleye
Porcelanowe licówki »
Porcelanowe korony
Most dentystyczny
Kosmetyczne protezy
Implanty dentystyczne
Galeria usmiechu
Kontakt
Nasza księga gości
 

 

Bezbolesne leczenie


 

 

 

 

 

 Jest wiele powodów, dla których pacjent obawia się wizyty u stomatologa i znajduje różne wymówki, aby jej uniknąć. Jednym z najpowszechniejszych powodów lęku jest znieczulenie miejscowe.

Wielu pacjentom wydaje się, że wkłucie igły powoduje dyskomfort – w czasie wykonywania zastrzyku, podczas gdy większość bólu jest wywołana przepływem środka znieczulającego. Sam widok strzykawki i myśl o zastrzyku, który wykona dentysta często powodują, że pacjenci chcieliby znaleźć się gdzie indziej.

Nasza klinika jest wyposażona w najnowsze i najlepsze zdobycze techniki stomatologicznej. Oferujemy znieczulenie z użyciem “magicznej różdżki”, która zmienia podanie znieczulenia w przyjemne uczucie.

Nie wygląda jak strzykawka. Nie sprawia wrażenia strzykawki.Wygląda bardziej jak długopis i podaje znieczulenie powoli i łagodnie, czyniąc ten proces praktycznie bezbolesnym.


STA Wand

Urządzenie Wand daje większe poczucie komfortu i lepszą precyzję zastrzyku niż strzykawka. Wbudowany komputer dozuje środek znieczulający powoli i pilnuje jego dozowania podczas całego zabiegu.

Pozytywne reakcje pacjentów potwierdzają skuteczność tej metody. Znieczulenie zaczyna działać szybciej i daje lepszy, bardziej długotrwały efekt. Pacjenci są pozytywnie zaskoczeni brakiem bólu nawet w tych rejonach jamy ustnej, które z reguły są uznawane za wrażliwe. To oznacza, że w porównaniu do tradycyjnych metod urządzenie Wand znieczula szybciej, skuteczniej i zmniejsza lęk pacjenta.

Spraw, aby twoja wizyta u dentysty była bardziej komfortowa – zapytaj o STA Wand!


  Stomatologia Kosmetyczna   Kontakt
 
 
 
Anna Dental Clinic (c) | ul. Szeroka 119/120 | 80-835 Gdansk, Polen | Telefon: +48 731 231 783 | Email: info@annadentalclinic.com

 

Bezbolesne leczenie
Najważniejszy jest twój uśmiech.
Czytaj więcej »

 

dr. Sarzynska na YouTube »