Polski English Norsk Dansk Svenska
 
 


Strona Główna
o Nas
Smile Design
Stom. Kosmetyczna
Smile Makeover
Bezbolesne leczenie
Wybielanie zębów »
Pokrywanie
Poprawa konturu zębów
Białe wypełnienie/inleye
Porcelanowe licówki »
Porcelanowe korony
Most dentystyczny
Kosmetyczne protezy
Implanty dentystyczne
Galeria usmiechu
Kontakt
Nasza księga gości
 

 

Jak Kompletna Przebudowa Uśmiechu może poprawić twój uśmiech?


Stwórz uśmiech doskonały!

Stomatologia kosmetyczna wymaga wielu lat doświadczenia, wysokospecjalizowanego sprzętu i umiejętności całościowego myślenia, czego nie można nauczyć się w szkole. Dentysta musi posiadać artystyczny talent, aby osiągać doskonałe rezultaty. Każdy pacjent ma inne problemy zdrowotne i wizerunkowe, więc chciałby uzyskać jedyny w swoim rodzaju wygląd.

Dr Sarzyńska, specjalistka w stomatologii kosmetycznej, dokona przeglądu uzębienia i uzgodni z tobą, co można zrobić w ramach terapii - kompletnej przebudowy uśmiechu. Po uzgodnieniu wymagań ze strony pacjenta z sugestiami dentysty, przygotowana jest komputerowa symulacja aby zobaczyć jak będą wyglądać twoje nowe zęby.

Jerzy Lasowski – technik dentystyczny – przerobi obraz z komputera na trójwymiarowy model, który możesz zabrać ze sobą i sprawdzić, czy tobie odpowiada.

 

   

Zobacz twój nowy uśmiech
Kiedy zaakceptujesz propozycję zabiegu, technik wykonuje próbny model, który możesz wypróbować na swoich zębach. Ten model jest dopasowywany w trakcie noszenia. Tymczasowy model jest potem odtwarzany jako docelowy. Jednocześnie jest sporządzany całkowity plan zabiegów i obliczone są koszty całej terapii.

   

Zdrowe zęby przed rozpoczęciem zabiegów kosmetycznych
Zanim dentysta rozpocznie prace nad upiększeniem uzębienia, zęby i dziąsła muszą być wyleczone z jakichkolwiek infekcji. Wszystkie stare plomby i korony muszą być usunięte, a ubytki wypełnione. Dentysta musi usunąć kamień nazębny i wyczyścić zęby. Czas zabiegów zależy od stanu zębów.

 

   

Twój nowy uśmiech
Dentysta kosmetyczny przygotowuje żeby według trójwymiarowego i próbnego modelu, następnie przygotowuje nową formę. Licówki i korony są ręcznie wykonane z porcelany. Wykorzystywana jest porcelana najwyższej jakości. Powierzchnia licówek czy koron jest dostosowywana i malowa w celu uzyskania naturalnego wyglądu. Trwa to około 7-9 dni roboczych, w zależności od tego ile licówek lub koron będziesz potrzebować.
Kiedy licówki lub korony są już gotowe, dentysta przytwierdza je do wcześniej przygotowanych zębów a nadmiar spajającego cementu jest usuwany. Następnie wykonuje się testy zgryzu aby sprawdzić czy licówki są prawidłowo przytwierdzone do zębów. Wreszcie nadchodzi moment, kiedy możesz pokazać swój nowy uśmiech :)

 

 

  Stomatologia Kosmetyczna   Kontakt
 
 
 
Anna Dental Clinic (c) | ul. Szeroka 119/120 | 80-835 Gdansk, Polen | Telefon: +48 731 231 783 | Email: info@annadentalclinic.com

 

Bezbolesne leczenie
Najważniejszy jest twój uśmiech.
Czytaj więcej »

 

dr. Sarzynska na YouTube »